Aktuálně

Na letošní letní sezonu jsme pro vás připravili hned několik luxusních tabákových směsí v krásných a originálních pechových krabičkách.


Jako každý rok, máme i letos na skladě limitovanou edici dýmek Peterson St.Patricks Day. Dýmky pro letošní rok jsou zelené, což není až takové překvapení a mají zároveň charakteristické prvky, které používá pouze značka Peterson. Tím je vrtání, které umožňuje jímat kondenzát vznikající při kouření v hlavičce dýmky a ebonitový náustek s horním vývodem. Tento náustek slouží k tomu, aby odváděl kouř od jazyku k hornímu patru kuřáka a ten si tak mohl lépe vychutnat aroma tabáku. Také spojení hlavičky dýmky s náustkem je systémem spigot, což používá hlavně firma Peterson. Kdo touží po klasické Petersonce, má nyní šanci si ji u nás zakoupit.


Vlhké doutníky: / doutníky Arturo Fuente

Doutníky Arturo Fuente jsou vyrobeny s láskou a tradicí rodiny Fuente, která vyráběla doutníky na Kubě od konce 19. století. Vlivem historických událostí dnes rodina žije v Domikánské republice, kde uspěšně pokračuje v budování doutníkové značky Arturo Fuente. Doutníky rodinné značky se v součastnosti vyrábějí v městečku Santiago. Arturo Fuente patří mezi nejoblíbenější doutníky v Americe  a dnes tato firma zaměstnává výrobou tabáku a doutníků na 2500 lidí. Rodinná firma vlastní nejen manufaktury na výrobu doutníků, ale i rozsáhlé plantáže, kde se pěstuje ten nejlepší tabák pro výrobu doutníků. Plantáže nesou poetický název Chateau de Fuente.

Každá krabice doutníků Arturo Fuente, kromě Cubanitos, obsahuje tak zavaný humidor bag - zvlhčovací balíček. Zvlhčovací balíček zajistí kontrolu vlhkosti po dobu minimálně 5 měsíců. Balíček otevřte a nechte v krabici společně s doutníky. Nic nevytahujte. Balíček obsahuje speciální hmotu na bázi vody a solí, která uchovává vlhkost doutníků a konzervuje v doutnících éterické oleje. Doutník tak má idelní podmínky, nevysychá a  umožní tak kuřákovi vychutnat si jeho jedinečnou a skvělou chuť.

Zobrazuji 1-1 z 1
  • Doprava ZDARMA
doutníky Arturo Fuente Cuban Corona /25
Běžná cena 4 850,00 Kč
3 900,00 Kč
3 223,14 Kč bez DPH
Skladem
ks
Produktů na stránku 3672108
Mostex Tanvald - idatabaze.czDoutníky, humidory - idatabaze.cz
Výhody registrace

Po zaregistrování v našem e-shopu se vám automaticky nastaví sleva 5% na veškeré zboží včetně zboží které je v akci. Po následném přihlášení se vám budou zobrazovat ceny původní přeškrtnuté a ceny se slevou, které platí pro vás. Pokud se zaregistrujete současně s první objednávkou, je tato objednávka v původních cenách bez slevy. Toto sledujeme a slevu vám odečteme z dobírky nebo faktury.

Zákon č.65/2017 sb.

“Tabákové výrobky, alkohol, kuřácké pomůcky, bylinné výrobky určené ke kouření a elektronické cigarety lze prodávat prostřednictvím prostředku komunikace na dálku, pokud je vyloučen jejich prodej osobám mladším 18 let; za tím účelem musí být prodejce těchto výrobků prostřednictvím prostředku komunikace na dálku vybaven počítačovým systémem, který elektronicky jednoznačně ověří věk spotřebitele (dále jen „systém ověřování věku“). Prodejce je povinen v okamžiku prodeje ověřit, že kupující spotřebitel není mladší 18 let).”

Reklamace

Veškeré zboží dodáváme v originálních obalech. Tabák a suché doutníky s neporušenými kolky Ministerstva Financí ČR. U vlhkých doutníků si Mostex vyhrazuje právo kolek šetrně poruši a to z důvodu kontroly kondice doutníků před odesláním zákazníkovi. Reklamace se řídí Obchodním zákoníkem. Prodávající neodpovídá za škody vzniklé nesprávným používáním produktů a za škody vzniklé při přepravě. Ostatní reklamece prosím řešte na tel. čísle 603832131 - Zdeněk Vlasatý


Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.