Dýmky - tabák - doutníky  e-shop Mostex Tanvald  Velký výběr dýmek, tabáků a doutníků. 

Novinky

Dýmky

Doutníky

Tabák

Příslušenství

Náš tip na dárek

Čaj a káva

 Cigaretové tabáky:

Cigaretové tabáky v našem e-shopu jsou určeny k ruční výrobě cigaret. Cigaretový tabák se od dýmkového odlišuje především svým řezem, který je jemný (vlasový). U cigaretových tabáků rozlišujeme v podstatě tři základní typy tabáků a to Virginia, Burley a Oriental, které se míchají v určitém poměru.

Všechny vyobrazené produkty máme skladem a můžeme vám je ihned odeslat.

Ke každému neochucenému tabáku, který si u nás objednáte dostanete cigaretové papírky zdarma.

Řadit podle 
Výrobce 

Velmi kvalitní jemně řezaný cigaretový tabák holandského typu s vysokým podílem uzeného Kentucky. Tento tabák má skvělou plnou chuť. Ocení jej milovníci silnějších a kvalitních cigaretových tabáků. Velmi jemný řez dává záruku skvělého balení.
naše cena 125,00 KčKlasická cigaretová směs jemnější a přírodní chuti. Je vyrobena z různých typů virginských tabáků. Virginské tabáky mají všeobecně vyšší obsah přirozeného cukru v tabákovém listu. Jemná a lahodná směs přírodního charakteru. Velmi jemný řez usnadňuje balení.
naše cena 165,00 KčVelmi kvalitní jemně řezaný cigaretový tabák pro milovníky lehčích a jemnějších směsí. Vysoký podíl virginských tabáků s trochou Burley. Příjemná medově lahodná chuť. Velmi jemný řez dává záruku skvělého balení.
naše cena 165,00 KčKlasický cigaretový tabák přírodní chuti, který je vyroben z výběrové Virginie, výběrového Burley a Kentucky dark fired. Směs má vyvážený poměr světlých a tmavých tabáků. Velmi jemný řez usnadňuje balení.
naše cena 165,00 KčTento cigaretový tabák obsahuje jemně nařezanou Virginii a tabáky typu Burley. Celá směs je obohacena sladkou chutí a aroma mátové čokolády. Tato tabáková směs s velmi jemně nařezanými tabáky se velmi snadno balí a plní.
naše cena 160,00 KčTradiční směs holandského typu vyrobena v Belgii. Virginia Blend je namíchána z různých typů virginských tabáků. Virginské tabáky mají přirozenou sladkou chuť. Příjemná jemná tabáková směs. Velmi jemný řez této směsi zaručuje snadné balení. Ke každému objednanému tabáku dostanete cigaretové papírky zdarma.
naše cena 125,00 KčTradiční směs holandského typu vyrobena v Belgii. Tato směs je namíchána z různých tabákových listů, kdy převažují tabáky virginského typu. Celková směs má příjemně jemný charakter. Velmi jemný řez zaručuje snadné balení. Ke každému objednanému tabáku dostanete cigaretové papírky zdarma.
naše cena 125,00 KčTradiční směs holandského typu vyrobena v Belgii. Tento unikátní cigaretový tabák je směsí 14 různých tabáků. Tmavě hnědý Kentucky, kořeněný orientální tabák a tmavý Burley. Tato unikátní tmavá směs dodává velmi bohatou chuť a příjemné silně tabákové aroma.Jemně nařezaný tabákový list zaručuje snadné balení. Ke každému objednanému tabáku dostanete cigaretové papírky zdarma.
naše cena 125,00 KčTradiční směs holandského typu vyrobena v Belgii. Tato směs je namíchána z různých typů tabákových listů, jako je Virginia, Burley či Orient. Je doplněna příchutí a aroma černého rybízu. Směs spíše střední síly. Velmi jemný řez zaručuje snadné a rychlé balení. Ke každému objednanému tabáku dostanete cigaretové papírky zdarma.
naše cena 125,00 KčCigaretový tabák nejvyšší kvality má pandanové aroma.
naše cena 160,00 KčCigaretový tabák nejvyšší kvality má čokoládové aroma.
naše cena 160,00 KčCigaretový tabák nejvyšší kvality má jablečné aroma.
naše cena 160,00 KčCocktail je série tradičního cigaretového tabáku, který je vyroben z nejlepších virginských a Burley tabákových listů. Přírodní tabák je obohacen příchutí Piňa Colady, která dodává příjemný kouř. Jemně nařezaný tabák se velmi snadno balí. Tento tabák patří do řady premium.
naše cena 165,00 KčCocktail je série tradičního cigaretového tabáku, který je vyroben z nejlepších virginských a Burley tabákových listů. Přírodní tabák je obohacen speciální příchutí, která připomíná právě long dring Cosmopolitan. Jemně řezaný tabák se velmi snadno balí. Tento tabák patří do řady prémiu.
naše cena 165,00 KčVysoce kvalitní aromatický cigaretový tabák, který neštípe na jazyku. Směs Virginie, Burley a kořeněného orientálního tabáku. Tabák má aroma hroznového vína.
naše cena 160,00 KčVysoce kvalitní aromatický cigaretový tabák, který neštípe na jazyku. Směs Virginie, Burley a kořeněného orientálního tabáku. Tabák má výrazné aroma.
naše cena 160,00 KčVysoce kvalitní cigaretový tabák s příchutí vanilky. Směs Virgínie, Burley a kořeněného orientálního tabáku. Jemný řez zajišťuje plnou chuť a snadné balení
naše cena 160,00 KčVysoce kvalitní cigaretový tabák namíchaný z výběrové Virginie, Burley a jemně kořeněného orientálního tabáku. Při kouření má velmi příjemné aroma třešní.
naše cena 160,00 KčVysoce kvalitní aromatický cigaretový tabák, který neštípe na jazyku. Směs Virginie, Burley a kořeněného orientálního tabáku. Tabák má příjemné originální aroma.
naše cena 160,00 Kč


M2IzNzkx